Скляренко Олексій Борисович

Викладач івриту на курсах при Єврейському Агентстві «Сохнут», м.Київ, викладач івриту на курсах при Ізраїльському Культурному Центрі, м Київ

З серпеня 2004 Спеціалізована середня школа №325 «Симха - Хабад», м.Київ - учитель івриту. З січня 2006 - координатор - методист освітньої програми "Нета" (програма вивчення івриту в єврейських школах діаспори)www.netahebrew.org

Освіта: Міжнародний Соломонів Університет, м Київ - викладач івриту

Липень 2006, липень 2007, липень 2008, липень 2012 Hebrew College, Бостон. Курс для координаторів - методистів освітньої програми "Нета" (методика викладання, іврит, історія івриту, єврейська література)

Київський Міський Педагогічний Університет ім. Б. Д. Грінченка, Інститут психології і соціальної педагогіки . Спеціальність: соціальна педагогіка (курс перепідготовки фахівців)

Грудня 2014, Тбілісі - семінар підвищення кваліфікації викладачів івриту (5 днів)

Грудня 2013, Київ - семінар підвищення кваліфікації викладачів івриту (5 днів)

Червень 2006, Київ - семінар підвищення кваліфікації викладачів івриту (5 днів)

Липень 2005, Єрусалим - семінар ознайомлення з освітньою програмою "Нетан" (14 днів)

Червень 2004, Харків - семінар підвищення кваліфікації викладачів івриту (10 днів)

Літо 2003, Москва - семінар для перекладачів (5 днів)

Березня 2003, Київ - семінар підвищення кваліфікації викладачів івриту (4 дні)

Липень 2002, Єрусалим - семінар підвищення кваліфікації викладачів івриту (24 дні)

Травня 2002, Харків - семінар підвищення кваліфікації викладачів івриту (3 дні)

Березня 2000, Київ - семінар підвищення кваліфікації викладачів івриту (10 днів)

Серпень 1999, Єрусалим - семінар підвищення кваліфікації викладачів івриту (25 днів)

Липень 1999, Одеса - семінар на тему «Образи та історії з Тори» (5 днів)

Липень 1997, Єрусалим - семінар для вчителів івриту в загальноосвітніх та недільних школах (14 днів)

Червень 1996, Київ - семінар підвищення кваліфікації викладачів івриту (30 днів)

Вересень 1995, Київ - семінар для викладачів єврейських дисциплін (4 дні)

Травень 1994 - липень 1995 - вивчав іврит на курсах при Єврейському Агентстві «Сохнут» і при Ізраїльському Культурному Центрі в Києві

Полянська Ганна Олександрівна

/Files/images/Копия IMG_2397.JPG

Вчитель мови іврит в спеціалізованій школі №325 «Щастя» в м. Києві. Стаж педагогічної діяльності за спеціальністю 18 років.

В 1998 році закінчила Педагогічний коледж при підтримці Єврейського Фонду Освіти в Діаспорі ім.Л.А.Пінкуса, Обєднання єврейських релігійних організацій України, Вааду України та Посольства Ізраїлю в Україні, за спеціальністю «Викладач єврейських дисциплін».

Має вищу педагогічну освіту, спеціаліст, Київський Національний педагогічний університет ім.М.Драгоманова, 2003р. «Дефектологія».

Приймала участь в багатьох семінарах в Україні, Польщі та Ізраїлі, де підвищувала рівень професійних навичок у формальній та неформальній освіті, приймала участь в семінарах, що проводив «Сохнут», «ІКЦ» та «Хефціба». Пройшла курс викладання мови іврит за міжнародною програмою «Нета» в Ізраїлі, працює за цією програмою в школі «Щастя».

Приймала участь в розробках олімпіад та багатьох проектах, супроводжувала учнів за міжнародними програмами за кордон.

Останнє підвищення кваліфікації проходила на базі Дніпровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в Дніпропетровську в 2015 році. Вчитель вищої категорії.